Publikuar: Qer 30 2023 01:12

Okazion Shitet shtëpi për Banim ose Investim ne Shkodër

EUR

Publikuar: Qer 30 01:12
Shikime: 10
𝗢𝗸𝗮𝘇𝗶𝗼𝗻 𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝘁 𝘀𝗵𝘁𝗲̈𝗽𝗶 𝗽𝗲̈𝗿 𝗕𝗮𝗻𝗶𝗺 𝗼𝘀𝗲 𝗜𝗻𝘃𝗲𝘀𝘁𝗶𝗺 𝗻𝗲 𝗦𝗵𝗸𝗼𝗱𝗲̈𝗿 𝗣𝗿𝗮𝗻𝗲 𝗛𝗼𝘁𝗲𝗹 𝗔𝗿𝗴𝗲𝗻𝘁𝗶𝘁
💵 𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶 𝟳𝟮.𝟬𝟬𝟬 €
📐Sipërfaqe e shtepise : 100 m2 +Truall 250 m2
🔹️Organizimi⬇️
🏢 1 Kate
🛏 2 Dhoma gjumi
🛋 1 Sallone
🍽 1 kuzhine
🚽 1 Tualete
🌆 1 Ballkon
🔹️ 📍 Shkodër Prane Hotel Argentit !
Shitet Okazion Per Banim ose Investim ne nje zone shume te qete Shtepi 1 kateshe 100 m2 + Truall 250 m2 ne Shkoder tek Hotel Argenti Ndertimi dhe toka me dokumentacion te rregullt !!
https://topdeal.al/shitet-okazion-per-banim-ose-investim-ne-shkoder-shtepi-private-truall-e-gjitha-me-dokumentacion-te-rregullt-shkoder-415
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione