Publikuar: Qer 18 2023 11:28

SHITET Shtepi private 1 katshe ne Kucove

LEK

Publikuar: Qer 18 11:28
Shikime: 9
Shitet shtepi private lagjja 11 janari (vidhat) Kucove
Ka strukturen 2+1 (2 dhoma + sallon + tualet).
Dhomat kane hapesira te bollshme.
2 garazhe per makina.Hapsire per te ndertuar. Pemtari
Ndodhet ne nje vend te qete, pa zhurma e trafik, rruga eshte e shtruar, e ndricuar dhe shume afer qendres se qytetit.
Mobilje te reja ...
ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA
https://goo.gl/maps/P5MT47w5CcA2
55.000 000 lek diskutueshem. Cel 069 25 49 726
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0692549726

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione