Publikuar: Sht 13 2023 11:01

Vile 2 Kate OKAZION

EUR

Publikuar: Sht 13 11:01
Shikime: 6
📍Shitet shtepi 2 kateshe.

📍Ndertim i ri, siperfaqe trualli 200 m2

📍Kati i pare 74 m2 i perbere prej dhomes se ndënjes, kuzhinës, salloni dhe banjo.

📍Kati i dyte 84 m2 i perbere nga 3 dhoma gjumi, ballkon, sallon dhe banjo.

📍Gjithsej sipërfaqe ndërtimi 158 m2.

📍Oborri eshte me mur rrethues dhe i mjaftueshem per te parkuar 2 makina, peme frutore, etj.

📍Shtepia eshte ne gjendje te shkelqyer,e orientuar nga jugu, me cati bashkekohore.

📍Disponon certifikate te rregullt pronesie. Shtepia ndodhet ne nje lagje shume te qete dhe te sigurt, perfekte per nje jetese komode.

📍Mundesi e shkëlqyer investimi pasi shtepia ndodhet ne zonen e unazes se madhe e cila po rikonstruktohet, dhe do te marrë shume zhvillim.

📱Cel: 069 65 36 380
📱Cel: 067 20 06 011

💶Cmimi € 119,000 i diskutueshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0696536380

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione