Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 22 2024 01:19

Shitet, Vile 3-Kateshe+Papafingo, Durres

EUR

Publikuar: Maj 22 01:19
Shikime: 14
Disponojmë Vilë 3-katëshe për Shitje.

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqe totale: 426m2
• Siperfaqe neto : 156m2
• 5 Dhoma Gjumi
• Ambjente ndenje per cdo kat
• Kuzhine
• 3 Tualete
•7 Ballkone
Cilësime të tjera:
• Mobiluar
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.
• Zone e preferuar per banim.
• Disponon :Depo, Garazh, Dyqan,Oborr.
• Vila ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.


Për ta vizituar na kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Future Home Stadiumi

FUTURE HOME  OFRON SHERBIMIN ME TE MIRE IMOBILIARE NE TREG. 
TEK NE DO TE GJENI PRONEN QE PO KERKONI.
SHITJE BLERJE QIRA 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

FUTURE HOME  OFRON SHERBIMIN ME TE MIRE IMOBILIARE NE TREG. 
TEK NE DO TE GJENI PRONEN QE PO KERKONI.
SHITJE BLERJE QIRA 

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione