Publikuar: Sht 30 2023 11:16

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

EUR

Publikuar: Sht 30 11:16
Shikime: 4
Shtepia private ndodhet te Stadiumi. Disponon nje siperfaqe totale prej 160 m2. Eshte nje kateshe dhe organizohet ne nje sallon qe ben te mundur shperndarjen ne ambjentet e tjera te ndenjes, nje dhome gjumi, nje guzhine me kendin e ndenjes, nje banjo dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te ambientit. Hapesira jashte shtepise eshte e shfrytezueshme per gjelberim duke ofruar kushte per nje jetese sa me komode. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione