Publikuar: Sht 30 2023 09:31

Shitet shtepi private ne durres

EUR

Publikuar: Sht 30 09:31
Shikime: 22
🔴 Shitet shtepi private ne durres mbrapa spitalit .
🔴 4 katshe e mobilume shtepia eshte me punime shume cilesore , sistem chiller
🔴 3 katet e para jane te organizuara keshtu cdo kat ka nga 3 dhoma 2 tualete dhe nje guzhine 167 metra katror secili kat , ndersa kati 4 eshte papafingo , Afersisht 670 metra ndertim
🔴 480 metra truall , Shtepia dhe toka eshte e gjitha e hipotekuar
💶 cmimi shitjes 385000€ (i negociushem)
☎️ 355695678983
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
0695678983

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione