Publikuar: Sht 27 2023 02:16

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

LEK

Publikuar: Sht 27 02:16
Shikime: 27
Vila eshte e organizuar ne dy kate. Shtepia eshte e ndare per dy familje me shkall te vecuar.! Organizohet ne 2 dhome ndenje, 2 guzhine, 4 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 6 veranda qe bejne te mundur ajrosjen natyrale te viles. Ofrohet me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme per banim si dhe e shfrytezueshme plotesisht. Verandat rreth e rrotull ofrojne vende clodhese per ju dhe familjen tuaj. Ne te hyre do te gjeni oborrin e gjelberuar dhe e rredhuar me avlli qe mundesojne privatesine e nevojshme.Pozicionohet shume afer qendres sukthit. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jete komode dhe te qete.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione