Publikuar: Sht 22 2023 04:15

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

EUR

Publikuar: Sht 22 04:15
Shikime: 41
Shtepia disponon 500m2 truall nder te cilat 383m2 jane ndertim ne secilin kat. Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy tualete, verande dhe oborr. Kati i dyte organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, fare prane residencec qereritare por ka lidhje me 2 rruget krysore edhe te plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
41

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione