Publikuar: Sht 21 2023 06:49

Shtepi me qera ne Kamez.

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 21 06:49
Shikime: 158
Jap shtepi me qera ne Rrugen Albanet Kamez Tirane dy Kate
KATI i pare 200 €
Dy dhoma, njera 20m2 tjetra 18m2 ballkon
Guzhine dhome pritje, korridor, para banjo, banjo e kompletuar.
KATI i dyte 250 €
Dy dhoma, njera 20m2 tjetra 18m2 ballkon ngá 3 anet, dhome paradhome, kondicioner,parabanjo, banjo.
Kati I dyte eshte bere para dy viteve cdo gje bashkohor.
Shtepia eshte private ka 1500 m2 e rrethuar me avlli. Qetesi, privatesi 100%.
Shtepia eshte buze rruge, ka shkollen 8 vjecare afer eshte 5 minuta ne kembe ngá qendra.
SHTEPIA ESHTE GATI ME 1 NENTOR.
Ne fillim te Tetorit do jem ne Tiran. Kush eshte I interesuar mund te vije tá shikoje. Preferoj qe shtepine tá marrin dy persona qe njofin njeri-tjetrin.
Qiran po jau kerkoj ne Euro sepse kam account ne Euro, po hapa account ne Lek, cmimi do jet per katin é pare 200 mije Lek té vjetra dhe per katin é dyte 250 mije Lek té vjetra.
Shkallet do tí rrethoj dhe do tí shtroj me granit ne Tetor.
Fotot Jane te katit té dyte.
Per me shum hollsira mund té me kontatoni ne what's app ne numrin 00353 863722731.
Me respect Timi Aliaj.
Shenim :
Kam pasur shum telefonata per shtepine. Shtepin nuk é kam dhene. Me daten 2 Tetor do jem ne Tiran, kush eshte I interesuar te vije dhe te me takoje dhe te shofin shtepin.
Mund té me telefononi ne cdo kohe per te marr informacionin é duhur rreth shtepis.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
158
00353863722731

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione