Publikuar: Qer 07 2023 04:51

rr mihal grameno shtepi me qera 2 plus 1

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 07 04:51
Shikime: 2
1.jepet kati i pare i nje vile private me qera 2 plus 1 Shtepia ndodhet afer ish shkolles flabina Shtepi eshte e RE e ndertuar me 2010 dhe jepet e mobiluar
cmimi 350 me LEK shtepia jepet edbe per periudha te shkurtra javore ose mujore 0693011983
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione