Publikuar: Korr 12 2023 01:29

KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 12 01:29
Shikime: 1
Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise, jepet me qira apartament 3+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje nga pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, 2 dhoma femijesh, 2 ballkone dhe nje tualet kryesore.
Vlen per tu theksuar qe te dy tualetet jane me dritare, gjithashtu dhe mobilimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe i paperdorur me pare dhe mbi te gjitha eshte nje mobilim shume cilesor dhe i kushtueshem

Apartamenti eshte i projektuar me arkitekt dhe totalisht i mobiluar i gatshem per tu banuar.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione