Publikuar: Qer 07 2023 11:04

Jepet me qera 2 + 1,Unaza e re,Astir

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 07 11:04
Shikime: 2
Apartament i ri.
Pallat i 2020.Veshur me tulle termike( e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere).Dritare dopio xham.
Strukture shume te rregullt te gjitha dhomave.
Ndricim natyral gjate gjithe dites.
Mobilim luksoz,i plote deri ne detaje, me shume stil dhe kombinim ngjyrash.
Cdo pajisje elektroshtepiake e re dhe e teknologjise me te fundit.
Dhomat e gjumit shume te bollshme dhe me dysheke te rinj dhe shume cilesor.
Dalje direkt ne rrugen kryesore dhe fasilitet me cdo sherbim tjeter si;urban,farmaci,supermarket,zyra dyqane,lokale etj.
Lagje e qete, familjare dhe shume e preferuar per banim.
Publikuar nga pronari..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355697727277

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione