Publikuar: Pri 05 2023 12:25

Apartament - Me Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 05 12:25
Shikime: 1
Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Kontakt, 21 Dhjetori.
Apartamenti ka siperfaqe totale 80 m2, eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes bashke kendin e gatimit me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare.
Eshte pjese e nje pallati te sapo perfunduar dhe te mireinvestuar:
- xhama triplex
- grila me motorr
- dera e ballkonit me shine
Ndodhet ne nje pallati te ri e te mire administruar me ashensor, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
Me orientim shume te mire.
Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe hapesire te bollshme.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0694050116

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione