Publikuar: Mar 12 2023 12:15

Jepet me qira apartament 3+1 tek Ish Ekspozita

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 12 12:15
Shikime: 393
Ne Bulevardin Gjergj Fishta , perballe ish Ekspozites, jepet me qira apartament 3+1 me 2 tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 nje pallati te mire administruar, me ashensor dhe organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, nje studio, dy tualete dhe dy ballkone.
Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim cka e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft preferenciale per banim, me akses direkt ne rrugen kryesore.

Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
393

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione