Publikuar: Korr 08 2023 10:06

Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologjik.

EUR

Publikuar: Korr 08 10:06
Shikime: 1
Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologjik. Ambjenti pozicionohet ne katin 0 buze rruge,ka siperfaqe totale 396.3m² dhe lartesi 305m. Organizohet ne openspace, me fasade xhami dhe gjysma aktualisht e arreduar per zyra. Disponon tualete te ndara per femra dhe meshkuj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Opsionale dhenie me qera ne vleren 2000€/muaj. Cmimi 830.000€.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione