Publikuar: Tet 02 2023 11:01

Okazion!! Shiten ambiente komerciale tek Kompleksi Mirabella

EUR

Publikuar: Tet 02 11:01
Shikime: 14
Okazion!! Shiten ambiente komerciale tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut! Ambientet kan siperfaqe 30.58m², 36.56m² & 64.13m² organizohen ne open space dhe disponojne nje tualet. Ambientet ndodhen ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike; izolim akustik dhe termoizolim; vendqendrime çlodhese te gjelberuara; parkim i sigurt ne çdo kohe. Cmimi 2800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0688274410
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione