Publikuar: Qer 09 2023 04:09

OKAZION 1100 euro, 1.8 benzine. EKONOMIKE

EUR

Publikuar: Qer 09 04:09
Shikime: 1
OKAZION
Shitet ford mondeo, viti 1996, manuale.
1.8 benzine. Harxhime normale, 1 liter me shum se motorri i naftes.
Ne gjendje te shkelqyer motorrike, dhe xhenerike. Motorri esht i paster, dhe shum i fuqishem.
Makina ka 230,000 km, te vetat.
Nuk ka asnje problem. Shum e mbajtur, dhe e forte.
Gomat jan ne gjendje shum te mire.
Interiori makines esht ne gjendje super, ndersa nga jasht don lyerje perpara, per shkak se i ka ra ngjyra nga dielli. Pervec estetikes se jashtme, nuk ka asnje problem. Makine blind. Kontrollojeni ku te deshironi.
Me letra te rregullta.
Cmimi 1100 euro.

Telefon: 0683745299
Whatsaap: 0683745299
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0683745299

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione