Njoftimet e kompanisë Publikuar: Jan 10 2023 10:26

Ambient biznesi per shitje me vetrate xhami

Publikuar: Jan 10 10:26
Shikime: 1
🔥 ambjent biznesi per shitje me vetrate xhami
🏢 dyqan siperfaqe 46.5m²
👉 rruge kryesore
Kati 2
✅ i pershtatshem per zyra,sallon barber ose per banim

📍Vendodhja Prane Sahatit , SHKODËR

💶 çmimi 55.000 €

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Serena Hila
📞 +355 69 303 8166
✅ viber ose whatsapp

𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚 ®️ www.extra-realty.com
𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐨𝐥𝐝 𝐒𝐭𝐚𝐧𝐝𝐚𝐫𝐝 𝐢𝐧 𝐑𝐞𝐚𝐥 𝐄𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞
#extra #extrarealestate #justlisted #properties #albania #shkoder #buy #rent #blej #shes #shkodra #shtepi #qera #realestatealbania #buyinalbania #apartament #visitalbania #investinalbania #shqiperi #duashtepi #apartamentneshitje #apartamentperqera #rentinalbania #investo #kerkojshtepi #qender #new #shitje #blejmekredi
Përshkrimi i linkut

Extra Real Estate

Extra Real Estate është një ndër kompanitë e para në Shqipëri e specializuar në shiblerjen e pronave elitare. 
Me një eksperiencë 10 vjeçare dhe staf profesional, ne jemi tashmë agjensia më e besuar nga investitorë të diasporës nga vende si Amerika, Anglia, Kanadaja, Zvicra, Austria, Norvegjia etj

Agjentët tanë kanë përgatitjen dhe përvojën e nevojshme në investime elitare dhe gjithashtu janë njohës të mirë të ligjeve të pronave, detyrimet e palëve dhe planet urbanistike. 

Ne e kemi strukturuar punën në mënyrë të tillë që klienti fillimisht të intervistohet në formën e një bashkbisedimi për të kuptuar nevojat e tij dhe nëse ne mund t'ju ofrojmë çka ju nevojitet që të bëni investimin e duhur. 

Gjtihashtu do t'ju informojmë se cilat janë zonat që do zhvillohen pas zbatimit të planit urbanistik, zonat që kanë tendencë rritje çmimi të shpejtë në vitet e ardhshme etj. Dhe në përfundim të bisedës vendosni ju nëse ne jemi zgjedhja e duhur për ju ose jo.

Extra Real Estate ofron një larmishëri zgjedhjesh për ju në të gjithë Tiranën dhe Shkodrën. Vila në shitje, apartamente okazion, shtëpi me qira, hapsira industriale me qira, pjesë toke në shitje ose trualli, apartamente në shitje ofertë etj

Për më tepër ju mund të reklamoni profesionalisht pronën tuaj duke filluar me foto profesionale dhe pamje me dron që mundëson një pamje të plotë të pronës. 

Ndërsa realizimi "Virtual tour" i pronës bën të mundur që një numër i madh klientësh të “vizitojnë” virtualisht pronën tuaj e cila rrit mundësitë që të shitet më shpejt.

Finalizmi i të gjithë rrugtimit ndodh pasi janë bërë kontrollet e detajuara në hipotekë, bashkëpronësia dhe planifikimi urban i zonës. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrave tona: 20m nga Zogu i Zi, Rr. Durresit, Tiranë dhe gjithashtu mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 69 446 4466 ose +355674130983.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Extra Real Estate është një ndër kompanitë e para në Shqipëri e specializuar në shiblerjen e pronave elitare. 
Me një eksperiencë 10 vjeçare dhe staf profesional, ne jemi tashmë agjensia më e besuar nga investitorë të diasporës nga vende si Amerika, Anglia, Kanadaja, Zvicra, Austria, Norvegjia etj

Agjentët tanë kanë përgatitjen dhe përvojën e nevojshme në investime elitare dhe gjithashtu janë njohës të mirë të ligjeve të pronave, detyrimet e palëve dhe planet urbanistike. 

Ne e kemi strukturuar punën në mënyrë të tillë që klienti fillimisht të intervistohet në formën e një bashkbisedimi për të kuptuar nevojat e tij dhe nëse ne mund t'ju ofrojmë çka ju nevojitet që të bëni investimin e duhur. 

Gjtihashtu do t'ju informojmë se cilat janë zonat që do zhvillohen pas zbatimit të planit urbanistik, zonat që kanë tendencë rritje çmimi të shpejtë në vitet e ardhshme etj. Dhe në përfundim të bisedës vendosni ju nëse ne jemi zgjedhja e duhur për ju ose jo.

Extra Real Estate ofron një larmishëri zgjedhjesh për ju në të gjithë Tiranën dhe Shkodrën. Vila në shitje, apartamente okazion, shtëpi me qira, hapsira industriale me qira, pjesë toke në shitje ose trualli, apartamente në shitje ofertë etj

Për më tepër ju mund të reklamoni profesionalisht pronën tuaj duke filluar me foto profesionale dhe pamje me dron që mundëson një pamje të plotë të pronës. 

Ndërsa realizimi "Virtual tour" i pronës bën të mundur që një numër i madh klientësh të “vizitojnë” virtualisht pronën tuaj e cila rrit mundësitë që të shitet më shpejt.

Finalizmi i të gjithë rrugtimit ndodh pasi janë bërë kontrollet e detajuara në hipotekë, bashkëpronësia dhe planifikimi urban i zonës. 

Jeni të mirëpritur pranë zyrave tona: 20m nga Zogu i Zi, Rr. Durresit, Tiranë dhe gjithashtu mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 69 446 4466 ose +355674130983.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione