Publikuar: Sht 23 2023 09:14

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

EUR

Publikuar: Sht 23 09:14
Shikime: 27
Shitet hotel ne nje nga zonat me te frekuentuara te Golemit.
Hoteli ndodhet 200 metra larg detit, ka nje siperfaqe prej 350m2 per kat dhe eshte i perbere nga 4 kate.
Kati 1 perbehet nga, Salla multifunksionale e konferencave, magazine, 2 dhoma.
Kati 2 perbehet nga holli ,lokali dhe 6 dhoma.
Kati 3 perbehet nga 12 dhoma.
Kati 4 perbehet nga. 11 dhoma.
Hoteli gjithashtu ka bar te jashtem , ambjent relaksues te gjelberuar per nje qendrim sa me te rehatshem e te kendshem.
Punohet me klientele te ngritur prej vitesh dhe aktualisht eshte ne pune dhe funksional.
Parkingu eshte i disponueshem per 20 automjete dhe 3 autobuza .
Per nje zhvillim te metejshem hoteli disponon leje nga ministria e turizmit per zhvillimn e dy kateve te tjera + dhe pishine.
Hoteli disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gateshem per shitje.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione