Publikuar: Jan 22 2019 08:34

Shitet ambient per biznes

Publikuar: Jan 22 08:34
Shikime: 1
Shitet ambient per lokal ne durres rruga taulantia
Ambienti ka siperfaqe 104m2, ndodhet ne katin e dyte dhe esht shum i pershtatshem per biznes
Kontaktoni ne 0683704045
Cmimi me marreveshjee
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0683704045

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione