Publikuar: Korr 23 2018 09:30

jepet me qera

Publikuar: Korr 23 09:30
Shikime: 1
objekti jepet me qera objekti 2000 m2 ndertes 2kate 500 m2+ lokal dhe magazina rreth 300 m2 ka nevoj per ca rregullime jepet komplet ose ambjente pe cdo lloj aktiviteti cmimi i arsyeshem per me shum kontaktoni ndodhemi ne vore buz autostrades ..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0682333935

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione