Publikuar: Jan 11 2023 02:48

Dyqan me Qera (rruga “Qemal Stafa”)

Publikuar: Jan 11 02:48
Shikime: 4
Dyqani ndodhet 100 m larg nga pazari ri , tek rruga “Qemal Stafa” . Eshte ne Rrug Kryesore lidhese mes pazarit ri dhe qendres.
INFO:
•Dyqan me qera 55m2
•Rrug Kryesore
•Fasad Xhami
•4.20 metra i larte
•Ambienti eshte bosh i gatshem per tu dhen me qera ka nji tualet ka she nji pjes te vogel per magazinim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0692088323

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione