Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 09 2023 04:48

Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande!

Publikuar: Qer 09 04:48
Shikime: 133
Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande. Hoteli ka gjithsej 19 dhoma ku disa prej tyre jane familjare (4 prej te cilave jane dhoma stafi). Dhomat jane me super pamje panoramike nga bregdeti i bukur i Jonit. Hoteli ofron parkim privat per 6 makina si dhe ka mundesi zgjerimi per parkim (20 makina) me kosto ekstra dhe nje tarrace e cila sherben si lounge & restorant sushi. Ofron komoditet dhe fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Te gjitha dhomat jane me Tv dhe kondicioner. Cmimi 60.000€/vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Përshkrimi i linkut

Golden Home Albania Real Estate

Golden Home Albania Real Estate me eksperiencë disa vjeçare në tregun imobiliarë vendas, ka ndërtuar nje rrjet të fuqishëm kontaktesh dhe marrveshjesh të kënaqshme në fushën e shitjes, blerjes dhe dhënies me qira të pasurive të patundshme.

Koha po tregon që investimet më të mençura janë pikërisht ato në pasuritë e patundshme. Ose siç thuhet ndryshe "një pronar prone pasurohet teksa fle."

Nëse po mendoni që vërtet të investoni, atëherë ne si ekspert në tregun imobiliare ju këshillojmë të merrni seriozisht në konsideratë blerjen e një prone. Dhe nëse tashmë e zotëroni një pronë mund të pasuroheni teksa e jepni me qira ose e shisni. 

Ne jemi gjithmonë pranë jush me këshilla profesionale dhe ide në avantazhin tuaj. 

Golden Home Albania me stafin profesional dhe të përkushtuar do t'ju pajisë me të gjithë informacionin e duhur dhe të nevojshëm për blerjen, shitjen apo dhënien me qira të pronës tuaj.  Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së apartamentit tuaj, vilës, shtëpisë, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj, apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Detyra jonë është që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri pronash në shtije.
Apartamente në shitje në të gjithë Shqipërinë, nga Veriu në Jug dhe nga Perëndimi në Lindje. 

Dëshironi apartamente në shitje dhe vila okazion në Vlorë, Dhërmi, Palasë apo shtëpi pushimi në Sarandë? Shitje, oferta dhe okazion për apartamente në zona urbane dhe rurale, ambjente biznesi me izolim akustik dhe termik në Tiranë dhe Durrës, truall toke me hipotekë dhe shumë mundësi të tjera në të gjithë vendin. 

Mungesa e orientimit dhe organizimit mund ta bëjë shumë të lodhshme kërkimin e shtiblerjes tuaj. Por mos u shqetësoni, mjafton të na kontaktoni në numrin e telefonit, rrjetet sociale dhe adresën e emailit: dhe do të merrni shërbimin dhe ofertat më të mira të tregut.

Ju mirëpresim dhe në adresën tonë fizike: Don Bosko, Pallati Meld.

Kontaktoni në 0692021009 ose [email protected]
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Golden Home Albania Real Estate me eksperiencë disa vjeçare në tregun imobiliarë vendas, ka ndërtuar nje rrjet të fuqishëm kontaktesh dhe marrveshjesh të kënaqshme në fushën e shitjes, blerjes dhe dhënies me qira të pasurive të patundshme.

Koha po tregon që investimet më të mençura janë pikërisht ato në pasuritë e patundshme. Ose siç thuhet ndryshe "një pronar prone pasurohet teksa fle."

Nëse po mendoni që vërtet të investoni, atëherë ne si ekspert në tregun imobiliare ju këshillojmë të merrni seriozisht në konsideratë blerjen e një prone. Dhe nëse tashmë e zotëroni një pronë mund të pasuroheni teksa e jepni me qira ose e shisni. 

Ne jemi gjithmonë pranë jush me këshilla profesionale dhe ide në avantazhin tuaj. 

Golden Home Albania me stafin profesional dhe të përkushtuar do t'ju pajisë me të gjithë informacionin e duhur dhe të nevojshëm për blerjen, shitjen apo dhënien me qira të pronës tuaj.  Nëse jeni në kërkim të shitjes apo blerjes së apartamentit tuaj, vilës, shtëpisë, zyrave më të përshtatshme për biznesin tuaj, apo hapsira të tjera funksionale ne jemi këtu për ju.

Detyra jonë është që t'ju ofrojmë një shumëllojshmëri pronash në shtije.
Apartamente në shitje në të gjithë Shqipërinë, nga Veriu në Jug dhe nga Perëndimi në Lindje. 

Dëshironi apartamente në shitje dhe vila okazion në Vlorë, Dhërmi, Palasë apo shtëpi pushimi në Sarandë? Shitje, oferta dhe okazion për apartamente në zona urbane dhe rurale, ambjente biznesi me izolim akustik dhe termik në Tiranë dhe Durrës, truall toke me hipotekë dhe shumë mundësi të tjera në të gjithë vendin. 

Mungesa e orientimit dhe organizimit mund ta bëjë shumë të lodhshme kërkimin e shtiblerjes tuaj. Por mos u shqetësoni, mjafton të na kontaktoni në numrin e telefonit, rrjetet sociale dhe adresën e emailit: dhe do të merrni shërbimin dhe ofertat më të mira të tregut.

Ju mirëpresim dhe në adresën tonë fizike: Don Bosko, Pallati Meld.

Kontaktoni në 0692021009 ose [email protected]
Don Bosko 0692021009

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione