Publikuar: Korr 17 2023 09:26

Jepet me qera Bar – Restorant – Hotel ne Qender te Ksamilit.

Publikuar: Korr 17 09:26
Shikime: 33
Jepet me qera Bar – Restorant – Hotel ne Qender te Ksamilit. Hoteli ndodhet shume prane detit, ka gjithsej 27 dhoma (2 dhoma stafi) te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet e pushimit. Hoteli disponon Bar-Restorant, 2 pishina te jashtme sezonale, parkim privat falas, nje kopesht, nje tarrace dhe ndodhet ne nje zone te qete, ideale per relaxim. Nxitoni per kete super prone. Prona eshte e sapo rikonstruktuar dhe e arreduar totalisht. Cmimi 140.000€ ne vit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
33

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione