Publikuar: Mar 23 2023 12:59

JEPET ME QIRA GODINE PER QELLIME TE NDRYSHME BIZNESI !

Publikuar: Mar 23 12:59
Shikime: 44
Godina ndodhet ne nje zone me zhvillim industrial ne rrugen Shijak-Durres.
Organizohet ne 4 kate, ku 2 katet e para jane te lidhur me njeri tjetrin me shkalle te brendshme dhe 2 katet me lart jane te ndare.
Objekti eshte i pajisur me ashensor industrial ne sherbim te aktivitetit qe do te zhvillohet.
Jepet me qira i gjithe objekti ose mundesi zgjedhje kati.
Siperfaqja e cdo kati eshte 1000 m² dhe totale 4000 m²
Lartesia e cdo kati eshte 5 m.
cmimi 8000 euro /muaji
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
44

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione