Publikuar: Gush 30 2021 10:28

SHTEPI PUSHIMII NE VENDI ME PERFEKT ,WIFI,KONDICJO

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 30 10:28
Shikime: 1
PRENOTO NGA TELEFONI .!! jepen hyrje me qera per pushime verore ne vendin me perfekt per qetesine dhe ajerin e paster qe ka kjo zone ,.plazhi perfekt me ujin e paster dhe reren e nxehte te zverrnecit jane cdo dite 10 min ne kembe larg dhomes duke shijuar freskine dhe aromen e kendshme te pishave do jete rruga me bukur qe do te pershkoni cdo dite .. dhomat jane te mobiluara me guzhine . Kemi edhe hyrja ne Lungo Mare me 25-30 € nata. 1+1 - 2+1 DHE SHTEPI PRIVATE 3+1 NE AFERSI TE PLAZHIT TE ZVERNECIT E GJITHA PER 30 mij lek te vjetra ne nate.
Edhe ne Orikum.. ju mirepresim per pushime mbreslenese ..!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0693172903

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione