Publikuar: Gush 09 2017 03:54

Shtëpi pushimi 1+1, gazoniere Orikum Vlorë, Dhoma

Publikuar: Gush 09 03:54
Shikime: 1
Japim dhoma me qera ditore, të mobiluara me kushte bashkëkohore, për çifte dhe familje. 2500 -3500 lekë/dita.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0697209540

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione