Publikuar: Korr 30 2022 11:26

Shtepi per plazh

EUR

/ ditë
Publikuar: Korr 30 11:26
Shikime: 1
Jepet gazoniere me qera ditore ne zonen e Uji te Ftohte Vlore
Me ballkon nga deti
Jane 1 krevat dopo dhe 2 krevat tek.
Jane me wi fi dhe kondicioner
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione