Publikuar: Qer 19 2022 05:34

Rruga Niko Hoxha

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 19 05:34
Shikime: 3
OFROJME DHOMA PLAZHI ME QERA DITORE TE MOBILUARA.KUSHTE TE NJE CILESIE TE MIRE KU PERFSHIHET : WIFI , TV, KONDICIONER DHE PARKIM I PERSHTATSHEM. NDODHEM PRAN LUNGOMARES 70 METRA LARG DETIT.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696218558

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione