Publikuar: Korr 07 2021 08:50

Jepet shtepi private me qera per plazh. ORIKUM

Publikuar: Korr 07 08:50
Shikime: 5
Shtepia ka mjaft hapësirë.
Eshte shume e pershtatshme per familjar.
Mund të strehojë shumë lehtë 2 çifte me fëmijë ose disa miq.
Ka 2 krevate dopio dhe 2 shtretër tek.
2 shtretër shtesë mund të vendosen në sallon në rast se nevojitet për të pritur miqtë ose anëtarët e tjerë të familjes.
Kuzhina gjithashtu ka shumë hapësirë ​​për përgatitjen e ushqimit.
Ambienti i shtepise eshte i fresket.
WI - FI.
PARKIM PRIVAT
CMIMET Jane :
--- 30 mij lek nata / 210 mij lek Java ne (1 - 30 Qershor)
--- 40 mij lek nata / 280 mij lek java ne (1 - 30 Korrik)
--- 50 mij lek nata / (1 - 30 Gusht)
--- 30 mij lek nata / 210 mij lek Java ne (1 - 15 Shtator)

Kontakt +355682991820
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
+355682991820

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione