Publikuar: Maj 19 2022 03:26

Jepen me qera dhoma plazhi

Publikuar: Maj 19 03:26
Shikime: 4
Jepen dhoma plazhi ne Vlore ( zona e plazhit te Vleter), 300 m larg nga deti. Dhomat jane te pajisura te gjitha me kondicioner, Wi-Fi, dhe parkim. Dhomat ndodhen ne nje objekt 2 katesh.
Dhoma 1- eshte 1+1 ku ka nje dhome gjumi, kuzhina, tualeti dhe salloni. Dhoma ndodhet ne katin e dyte te objektit.
Dhoma 2- ka nje krevat dopio dhe nje tek, kuzhinen dhe tualetin.
Dhoma 3- eshte 2+1, e pershtatshme per familje te medha, ka 2 dhoma gjumi, kuzhinen dhe sallonin, tualetin dhe 2 kondicioner ( secila dhom ka kondicioner).
Dhoma 4- ka nje krevat dopio, 1 tek portativ, kuzhina dhe banja.
Dhomat ndodhen ne nje shtepi dy kateshe ne rrudhen kryesore te plazhit te vjeter ne nje lagje te qete.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel: 0688352463
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0688352463

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione