Publikuar: Qer 21 2022 09:29

Jepen Dhoma me Qera per Pushime

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 21 09:29
Shikime: 4
Jepet Ambient me qera per Pushime. Ambjenti disponon 2 Dhoma gjumi me nga 1x Krevat dopio dhe 1x Krevat tek per cdo dhome.1 Kuzhine gatimi me Sallon dhe Dhome ngrenie, banjo, dushe, kondicioner si edhe Ballkon ne 3 faqe te objektit, eshte ne katin te 2 shtepi private me Oborr dhe pamje nga Deti. Ndodhet afer Akademis ne rrugen dytesore, pra pak metra nga deti.
Ambjenti jepet si vetem 1 Dhome ose komplet per 1-2 Familje (6 Persona).
Ne Qershor 40 € Dhoma / Nata
Ne Korrik 50 € Dhoma / Nata
Ne Gusht 60 € Dhoma / Nata
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0684170438

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione