Publikuar: Gush 12 2022 07:57

HYRJE 1+1 PUSHIMI PER 4-5 PERSONA ME TE GJITHA KUSHTET

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 12 07:57
Shikime: 1
JEPEN HYRJE PER PUSHUES NE ZONEN E NARTE-ZVERNEC (NE TE DAL TE FSHATIT NARTE NE ANE TE RRUGES DHE BRENDA NE PISHA TE KAVALONA FARE PRAN DETIT)
SHTEPI PRIVATE ME HAPESIRA PA FUND PER PARKIM, BARBECUE, HAPESIRA PER FEMIJET
QETESI APSOLUTE
AJER I PASTER
KUSHTET E SHTEPIS E KOMPLETUAR ME GJITHCKA TE NEVOJSHME PER NJE PUSHIM TE KENDSHEM ..
GUZHINA GATIMI TE KOMPLETUARA
KONDICJONER ME WIFI
WIFI
DHOM GJUMI, PARADHOM +GUZHIN
DISTANCA NGA DETI
3 MINUTA ME MAKIN
10 MINUTA NE KEMBE MIDIS AJRIT DHE FRESKIS SE PISHAVE
7 MINUTA NGA RIVIERA NE VLORE.!
JU MIREPRESIM PER PUSHIME DHE RELAKSIN QE KENI DESHIRUAR.. !!
“KAFEN MUND TA SHIJOSH NE XHIRON E QYTETIT POR QETESIN SIGURIN E PARKIMIT SIGURIN E FEMIJES DHE AJRIN E PASTER NE VERANDE E GJEN VETEM NE KETO HYRJE.!!”
JU MIREPSESIM CDO DIT TE VITIT PER CDO ORE APO DIT QE DO TE DESHIRONIT TE KALONIT NE AMBIENTET TONA ..
ME PERFUNDIMIN E FLUKSIT SEZONAL MBAS DATES 25 GUSHT PER KEDO TE INTERESUAR DO TE KET ULJE DHE FAVORE NE VARESI TE KERKESES SE KLIENTIT ..!!!!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0693172903

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione