Publikuar: Gush 23 2023 05:29

Garsoniere per pushime me qera ne Vlore

Publikuar: Gush 23 05:29
Shikime: 11
Japim garsoniere me qera per sezonin e plazhit dhe jo vetem. Apartamentet jane te kompletuar dhe te mobiluar me se miri. Qetesia, rehatia, dhe panorama e mbrekullushme do te mbizoterojne pushimet tuaja .
Apartamentet jane te pajisur me :
Krevat dopio plus krevat tek..
Kuzhine moderne me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje familje.
Ajer i kondicionuar i perfshire, shih foto.
Ballkon i bollshem ku mund te shijoni pamjen e mbrekullueshme te bregdetit tone dhe nje darke te fresket.
Banja me uje te bollshem .
Parkim privat per makinen tuaj.
Keto dhe shume te tjera
Adresa : Rruga Dhimiter Konomi, 350 m nga vilat, Uji ftohte, Vlore.
Ju faleminderit dhe ju mirepresim per pushimet tuaja.!

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
+355697396063

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione