Publikuar: Qer 20 2022 01:54

Dhoma plazhi

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 20 01:54
Shikime: 1
Ofrojme dhoma plazhi me qera ditore , ku perfshihen kushte te nje cilesie te lart .
Dhoma permban : WIFI, Tv ,Kindicioner dhe Parkim te sigurt.
Ndodhemi pran Lunginares Vlore, vetem 70 m larg detit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione