Publikuar: Korr 07 2022 09:38

Dhoma plazhi vlore , 2000 Lekë

LEK

/ muaj
Publikuar: Korr 07 09:38
Shikime: 2
Jepen dhoma plazhi ne Vlore ( zona e plazhit te vjeter ) 100 meter nga deti. PAGESA 20 MIJE LEKE NATA PER MUAJIN KORRIK NDERSA GUSHTI 25 MIJE LEKE NATA . ( dhomat jane me dhe pa kondicioner +5000 mije leke te vjetra nese e perdorni ) . Dhomat kane krevat dopio dhe 2 tek , me banje dhe kuzhine personale secila dhome, wi-fi non stop . Ambient i qete dhe familjar , parkim i sigurte per 5 makina . Per cdo info kontakt celulari. +355693477207 JO SMS .Ndersa per Whatsapp ne numrin 00393278818422.Per c'do info mos ezitoni te na telefononi ose shkruani ! Ju mirepresim !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355693477207

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione