Publikuar: Sht 02 2023 10:34

Dhoma PLAZHI Apartament 1+1 Radhim vlore 45€

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 02 10:34
Shikime: 14
Jepet me qera ditore Apartament 1+1 ne Radhim plazh 50m larg nga deti, Ndodhet perball BOJO Resort . I organizuar nga 1 dhome gjumi, sallon, kend gatimi ,1 tualet , ballkon. Disponon TV android dhe WiFi, hekur rrobash, tharse flokësh, kondicioner, lavatrice, Parkim . Kapaciteti i përshtatshëm per 4 persona te rritur Cmimi Ofert 45€ per shtatorin ne varesi te diteve . Per me teper informacion ne Nr. 0673131456 .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
0673131456

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione