Publikuar: Mar 08 2023 01:37

Dhoma me qera

EUR

/ ditë
Publikuar: Mar 08 01:37
Shikime: 9
Jepen me qera ditore ap. tip dhoma per pushues, ndodhen ne zonen e kodres se kalase, Lagjia Uji i Ftohte, Vlore, vetem 800m larg na rruga kryesore
Shtepizat e banimit disponojne krevat dopio+tek, kuzhine, wc, ballkon panoramik, Tv, Airclima, etj.
Parkim i bollshem dhe ambjent i qete.
Prenotoni qe tani per pushimet tuaja te veres!!!
CEl 0692030392 wts
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0692030392

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione