Publikuar: Qer 15 2022 06:51

Dhoma me Qera

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 15 06:51
Shikime: 1
Jepen Dhoma Plazhi me qera ditore .per pushues .
Dhomat ndodhen ne katin e pare te objektit dhe me pamje nga deti .
Jane pa Kuzhine Gatimi dhe disponojne Tv, Frigorifer , Kondicioner dhe akomodim per 3 persona ( krevat dopio + tek ) .
Gjithashtu dhomat ndodhen fare prane Restorantit dhe Plazhit duke ofruar keshtu nje sherbim me te mire !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione