Publikuar: Qer 16 2022 11:48

Dhoma me qera vlore

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 16 11:48
Shikime: 1
Erdhi dhe sezoni i veres, beni zgjedhjen tuaj me te mire per te kaluar pushimet tuaja.Vlora eshte nje nder destinacionet me te preferuara per tu vizituar nga turistet.Nese ende nuk keni gjetur nje shtepi pushimi per te kaluar pushimet tuaja ,atehere na zgjidhni ne ku qetesia dhe harmonia familjare nuk do te mungoj oer asnje momend.
Per me teper info na kontaktoni:0683287657/692329962 ose ne rrjetet sociale instagram: dhoma_plazhi.14 ,facebook:Dhoma plazhi-me qira/Vlore ,whattsap:0683287657/0692329962
Ndodhemi ne Vlore ne plazh te vjeter rruga "Andrea Varfi " ,lagjia "1 maj".Ju mirepresim🤗..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692329962

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione