Publikuar: Gush 14 2019 10:48

Dhoma me qera per plazh

Publikuar: Gush 14 10:48
Shikime: 3
Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i panderprer, dushe nga paneli diellor, internet.
Seksioni 1: Dhome gjumi per ciftin me krevat dopio, paradhome per tre persona me kend gatimi, tualet plus verande dhe ne avlli kend pushimi ne freskine e kompleksit te gjelberimit dhe hijeve te pjergullave, pemeve dhe barit e luleve si dhe te tendes se diellit.
Seksioni 2: Holl i madh me kater vende nje krevat dopio dhe dy tek, kend gatimi , tualet, ne avlli kend pushimi ne ambjent te kendshem relaksues.
Seksioni 3: Garsoniere me 2-3 vende me krevat dopio dhe nje tek, kend gatimi, tualet plus ne avlli ambjent pushimi.
Vila me parkim brenda 3-4 automjete, ne avlli me celsa te sigurta ambjentet dhe porta hyrese, qetesi absolute dhe relaksuese.
MOS NGURONI, EJANI DHE SHIJONI
Ne qender te Lungomares 200m nga buza e ujit. Rruga Rrushit Gorishova, vila nr. 51, 7 pallatet, "Uji i Ftohte" Vlore.
Per kontakt: 0682992199
0696419246
Beni vetem zile
Kanan Canodemaj
JU FALEMINDERIT
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione