Publikuar: Qer 26 2022 04:44

Dhoma/ Garzoniere me qera ditore VLORE

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 26 04:44
Shikime: 1
garzoniere me qera ditore
me kuzhine, panel diellor, kondicioner, lavatrice dhe pamje nga deti
30€ nata
adresa: pallatet e sulos afer shkolles se marines, rruga tek bar Iris dhe bar Hanover
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355696154739

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione