Publikuar: Gush 13 2023 10:55

Apartamente me qera ditore,vlore,dhoma plazhi

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 13 10:55
Shikime: 8
Disponojm 4 apartamente me qera ditore per sezonin e veres,dhomat jan per 3 ose 4 persona,me dhe pa guzhine,
pozicion strategjik ne qytetin e vlores,ne zonen e ujit te ftoht ,pamje 360 e qytetit ,per m shume shikoni ne google maps Vila leko vlore dhe instagram vila leko..kushte optimale ,te rinovuara se fundi.ne baz te kerkeses suaj mund te ofrohet mengjesi ose dhe darka. Cel 0684894559.ju mirpresim.cmimi 10-15000 lek nata per person
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
0684894559

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione