Publikuar: Gush 13 2021 06:29

Apartament ne qera,Vlore

Publikuar: Gush 13 06:29
Shikime: 1
Jepet me qera ditore e javore kati i fundit i nje vile 4 kateshe. Apartament brenda permban 2 dhoma e dy tualete. Veranda eshte rreth 60m2 dhe ka pamje fantastike.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0682039996

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione