Publikuar: Mar 11 2023 07:54

Apartament me qera

EUR

/ ditë
Publikuar: Mar 11 07:54
Shikime: 2
Jepet apartament me qera
Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores, te Conadi
Apartamenti eshte 2+1, 104 m2 dhe ka dhe garazh privat 20 m2.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor
Ka nje kuzhine te madhe se bashku me sallonin ,2 dhoma gjumi, dhoma e ciftit dhe dhoma e femijeve e pajisur me 2 krevat tek si dhe 2 banjo dhe nje ballkon te madh me dalje nga te gjitha dhomat
Ka ajer te kondicionuar, WiFi, te gjitha elektroshtepiaket, enet e kuzhines dhe gjithcka qe duhen per nje shtepi.
I gjithe arredimi i brendshem eshte i ri
*Apartamenti jepet me qera per minimumi 3 nete dhe me teper *!
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel: 0693295595
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0693295595

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione