Publikuar: Gush 07 2022 09:07

Apartament 30 Eur Orikum, Vlore

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 07 09:07
Shikime: 3
Shtepi pushimi (apartament) ne Orikum me qera ditore vetem 30 euro dita. Apartamenti ka nje dhome gjumi sallonin bashke me kuzhinen ballkonin, korridorin dhe tualetin. I pershtatshem per 4-5 persona. Vetem 5 minuta larg nga plazhi i Orikumit. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +355686066133
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0686066133

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione