Publikuar: Pri 29 2023 10:49

Zyre per qira te Ambasador 3

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 29 10:49
Shikime: 4
Ofrohen zyra per qira ne nje nga godinat me cilesore ne Tirane, tek Ambasador 3.
Zyra ndodhet ne katin 12 te nje pallat te ri nga me cilesoret, me kamera sigurie 24 ore, recepsion, 4 ashensor.

Eshte i organizuar ne:
4 ambiente pune
1 dhome arkive
2 tualete
1 depo
2 ballkone me pamje te lire

Ambienti eshtë i pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe jepet bosh.Aktualisht eshte ne proces restaurimi.Në çmim janë të përfshira taksat dhe 1 post parkimi.

Për një vizitë në pronë apo detaje të tjera, na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0696663994

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione