Publikuar: Shk 20 2022 05:58

Tirana Center Comfort Rooms/Dhoma me qera ditore Pazari i Ri

EUR

/ ditë
Publikuar: Shk 20 05:58
Shikime: 6
Jepen dhoma me qera ditore prane Pazarit te Ri me qendrim ditor apo shume ditesh.
Ambienti eshte i areduar ne menyre shume bashkohore dhe pamje nga hyrja e Pazarit.
Ne mund t'ju sigurojme edhe parkim te garantuar per makinen tuaj.
Per cdo pyetje qe keni mos hezitoni ne na kontaktoni!!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione