Publikuar: Mar 13 2023 12:33

Jepet me qira Garsoniere ne rrugen Jordan Misja Tirane.

LEK

/ muaj
Publikuar: Mar 13 12:33
Shikime: 10
Jepet me qira Garsoniere ne rrugen Jordan Misja Tirane. Garsoniera ndodhet sa Kalon Lavazhin 313. Shtepia eshte 1- kateshe me nje siperfaqe 28 m2 e rrethuar me avlli me oborr te gjelberuar. Garsoniera organizohet: dhoma gjumi/kuzhine , koridori dhe tualeti.Garsonia eshte e mobiluar . Per me shume informacion apo nje vizite ne shtepi ju lutem kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione