Publikuar: Qer 08 2023 10:06

Jepet me qera gasoniere

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 08 10:06
Shikime: 3
Jepet me qera gasoniere ne rrugen Budi, qytet Studenti, ngjitur me kompleksin Ana ne katin e 3 te nje vile. Eshte e kompletuar dhe eshte e pershtatshme per cift.
Cmimi 20000 leke/muaj

Cel.0685519987
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0685519987

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione